9 Ocak 2014 Perşembe

Eşya Depolama

Eşya Depolama
Günümüzde artık insanlar ev eşyaları içerisinde veya ofis eşyalarının içerisinde fazla veya kullanılmamış eşyalarının evinde ya da ofislerinde bulundurmak istemezler. Bunlar için saklanacak bir yer bulmak isterler. İşte bu konuda size yardımcı olabilecek tek firma Çolakoğlu eşya depolama firmasıdır. Firmamız ev eşyalarınızı depolarken hiçbir zaman müşteri memnuniyetsizliğini ortaya çıkarmaz. Müşteri memnuniyeti için her türlü yollara başvurur.
Sigortalama işlemleri ile ilgili olarak; firmamız ev eşyalarınızın güvencesi için Yapı kredi sigorta acentesi ile yaptığı anlaşma neticesinde tüm ev eşyalarınızı geniş kapsamlı olarak sigortalar.
Eşya depolama hizmetlerinin basit olmadığını her firma görememektedir. Bu yüzden şu son 5 yıl içerisinde depolama işlemleri ile ilgili olarak birçok eşya depolama firması açılmıştır. Böylece bu işin hem amatörü hem de profesyonelleri diye ayrı 2 grup oluşmuştur. Bu durumda firmamız bazı yollar ile tüm müşterilerini bilgilendirerek eşya depolama işlemlerinin nasıl gerçekleşmesi gerektiği konusunda detaylı bilgi vermektedir.

Ev eşyası depolama hizmetlerinin yanı sıra ofis taşıma ve evden eve nakliyat hizmetleri de sunan firmamız kurumsal kimliğinden asla taviz vermemiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder