22 Ocak 2014 Çarşamba

Günün Android Uygulaması: DU Speed Booster

DU Speed Booster

Cihazınızın performansını arttıracak bir android uygulaması. Bu uygulama sayesinde Android cihazınızın performansını %60 oranında arttırabilirsiniz.
Tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulamanın popüler olarak kullanılan pil tasarruf özelliği ile batarya ömrünü %70 arttırabilirsiniz. Ayrıca o an çalışan gereksiz uygulamaları kapatabilir ve cihazda yer işgal eden gereksiz dosyaları kolay bir şekilde silebilirsiniz. Oyun hızlandırıcı özelliğini kullanarak takılma, donma gibi problemlerden kurtulabilirsiniz.

1. Oyunları daha hızlı ve takılmadan oynayabilmeniz için Game Booster modülü hizmetinizde! Sistem kaynaklarını en optimum duruma getirerek oyun performansınızı yükseltebilirsiniz.

2. Tek tuşla optimizasyon düğmesini kullanarak o an arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatarak cihazınızı hızlandırabilirsiniz.

3. Android cihazınızın bellek hızını yükseltmek ve boş alan açmak için çöp temizleyicisini kullanarak gereksiz dosyaları silebilirsiniz.

4. Herhangi bir performans düşüşüne olanak sağlamamak için, cihazınıza yüklediğiniz uygulamaları daha sağlıklı bir şekilde organize edebilirsiniz.

 DU Speed Booster
Aramalar: DU Speed Booster,DU Speed Booster Android Uygulaması

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder